Nabaiji jednodílné zeštíhlující Mary zelené

Hledáte plavky, které odhalí vaše křivky, ale zakryjí boky? Vyzkoušejte model Mary s vyjímatelnými vycpávkami a nastavitelnými ramínky. V prodeji až do velikosti 56...
Doporučená nabídka Decathlon

Skladem • Více variant69 Kč96 % • 9 698×recenzíShop roku '23 - FinalistaUdržitelný e-shopDalší informace

Značka
Druh
jednodílné
Barva
modrá

• , zakoupeno v Decathlon

• Plavky jsou pevné a vypadají kvalitně. Pěkně drží prsa.
    • Využila jsem velikostní tabulku, kde jsem vyplnila své míry. A mohla jsem si vzít o číslo větší, než mi bylo doporučeno obchodem.

• Dělá krásnou postavu a barva je moje velmi oblíbená

• perfektně drží bříško i velká prsa

Značka
Druh
jednodílné
Barva
modrá

V prodeji až do velikosti 56.

• , zakoupeno v Decathlon

• Plavky jsou pevné a vypadají kvalitně. Pěkně drží prsa.

• Dělá krásnou postavu a barva je moje velmi oblíbená

• perfektně drží bříško i velká prsa