Helikonia Pink vyztužené jednodílné plavky S095 růžová

květované
Barva
růžová

• , zakoupeno v ekapo.cz

• Plavky jsou pěkné, kvalitně ušité.
    • Bohužel jsem je musela vrátit, pro mne byly malé košíčky.

Plavky doporučuji, jsou elegantní.

Druh
jednodílné
Vzor
květované
Barva
růžová

Jednodílné dámské plavky bez kostic od značky Modera. Jasně syté barvy a květinový vzor. Originálně řešený střih, který zeštíhluje postavu. Vhodné pro velikost poprsí C, D. Složení materiálu: 80 % polyamid, 20 % elastan.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v ekapo.cz

• Plavky jsou pěkné, kvalitně ušité.
    • Bohužel jsem je musela vrátit, pro mne byly malé košíčky.

Plavky doporučuji, jsou elegantní.