Ava SK-40 Podprsenka plavková světle modrá

modrá

• , zakoupeno v Luxusní prádlo.cz

• plavky výborně sedí
    • kupovala jsem vel. 75D, jako klasickou podprsenku, a velikost sedí
    • fajn, že můžete nakoupit vrchní a spodní díl zvlášť.
    • ramínka mohly být trošku širší, ale i tak jsem spokojená

Dlouho jsem váhala, jestli si mám koupit dražší plavky, ale nemohla jsem nikde sehnat kvalitní a padnoucí podrsenku na velikost 75D. Levnější mi prostě nepadly a pořád jsem musela hlídat, jestli mi něco někde neleze. Nakonec sem se rozhodla investovat a udělala jsem správně. V této podprsence se už hlídat nemusím, vše je tam kde má být. :-) Takže se opravdu investovat vyplatí.

Značka
Materiál
85% polyamid 15% elastan
S kosticemi
Barva
modrá

Moderní model plavek pro plnější poprsí. Atraktivní barevné provedení, které zvýrazní Vaše opálení, ale také siluetu. Košíčky jsou vyztuženy jemnou výztuhou a kosticemi. Díky tomu jsou ňadra krásně přizvednuta a nasměrována do středu dekoltu. Hladký podklad podprsenky zdobí neonové puntíky. Ramínka jsou regulovatelná, ale nelze je odepnout. Obvod se zapíná vzadu na klasickou sponu. Mezi košíčky vyniká mašlička. Perfektní kontrukce a design. V tomto kousku se nemusíte bát pohybu, vše zůstane tam, kde má. A Vy si můžete užívat vodních i slunečných radovánek.

Složení: 80% polyamid, 20% elastan

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Luxusní prádlo.cz

• plavky výborně sedí
    • kupovala jsem vel. 75D, jako klasickou podprsenku, a velikost sedí
    • fajn, že můžete nakoupit vrchní a spodní díl zvlášť.
    • ramínka mohly být trošku širší, ale i tak jsem spokojená